Labdaros ir paramos fondas „Jaunasis tyrinėtojas“ (toliau – Fondas) veikia jau 26-i metai. Tai ne valstybinės priklausomybės, ne pelno organizacija, viešoji įstaiga, neformalus suaugusiųjų švietimo grupės universalus daugiafunkcis centras, švietimo teikėjas, įregistruotas Švietimo informacijų technologijų centre 2015 m. sausio 9 d. Fondo pagrindinė paskirtis yra visokeriopai remti pradedančiuosius mokslinę-tiriamąją veiklą jaunuolius, jis nuo 2011 m. turi Juridinių asmenų registro suteiktą paramos gavėjo statusą.

Anot šv. Bazilijaus, „semiami šuliniai pilnėja, apleidžiami teršiasi. Taip lygiai pastovūs turtai yra nenaudingi: judėdami ir keliaudami pas kitus, jie virsta bendrais ir vaisingais...“. Fondas „Jaunasis tyrinėtojas“ telkia pajėgas, kad turėdamas daugiau žinių ir informacijos gabus jaunuolis nugalėtų konkurencinėje kovoje. Beje, paremdami gabiuosius šiandien, užsigarantuojame, kad nereikės ieškoti specialistų svetur, negabių ir fiktyvius diplomus įsigijusių žmonių tarpe. Įsidėmėtina, kad statistiškai tik vienas iš dešimties gabiausiųjų vaikų laiku gauna paramą ir jo talentas atsiskleidžia.

Fondą galite remti bendradarbiaudami, aukodami savo įmonės produkciją, skirdami lėšas, kitais būdais.

Galite rinktis paramos kryptis:

  • prisidėti prie dar 1995 m. sukurtos gabiausiųjų jaunųjų mokslininkų atrankos sistemos skirdami paramą į Europos Komisijos rengiamus konkursus vykstantiems jauniesiems mokslininkams ir taip pagarsinti savo įmonę, organizaciją, prisidėti prie talentingiausiųjų jaunuolių būsimos karjeros;
  • paremti pedagogus, kurie ugdo gabiausiuosius jaunuolius;
  • įsteigti vardinę premiją pasirinktam mokytojui ar dėstytojui;
  • paremti fondą su konkrečiu savo pasirinktu tikslu.

APIE ŽINIŲ TROŠKIMĄ

ir kodėl kai kam tai nebūdinga

 

Tikra tiesa, kad talentingiausieji negimsta šeimose, kur jiems yra viskas parūpinta ir patiekta. Tuo tarpu išties gabūs vaikai tik maždaug vienas iš dešimties laiku gauna paramą ir palaikymą talentui skleistis ir puoselėti. Visi mato tik savo vaikus, kiekvienam tėvui atrodo, kad tik jo vaikas vertas lavinimo, investavimo, prabangių būrelių, privačių mokyklų. Taip ir sukuriama darbo rinka iš diplomuotų, tačiau menkai raštingų, negabių, mažai išprususių ir neduodančių jokios pridedamosios vertės nevykėlių. Žodžiu, šioje vietoje cituotina klasikė Žemaitė, jos apsakymas „Kaip Jonelis raides pažino“ (1914): vaikas troško išmokti raides, o žinios buvo brukamos bukam ponų vaikui, Jonelis buvo statomas prie sunkių darbų, jam neleisdavo net į elementorių žvilgtelėti, juk tai – tik ponaičiui, ne samdiniui vaikui. „Daugybė... tokių Jonelių, kur trokšte trokšta mokslo, bet vargas, neturtai slegia juos tamsybėje“.

 AR KAS NORS PASIKEITĖ ŠIUO KLAUSIMU PER ŠIMTMETĮ?
-------------------------------------------------------------

Labdaros ir paramos fondą „Jaunasis tyrinėtojas“ galite paremti: Įmonės kodas 292020010

AB „Citadele banka“ Lietuvos filialas, fil. kodas 304940934

Sąskaitos Nr. LT477290099057993275

SWIFT kodas 304940934
-------------------------------------------

Konkursas:

Kviečiame piešti karikatūras.

Rinkitės įvairias temas.

Siųskite redakcijai.
-----------------------------------------

FONDO „Jaunasis tyrinėtojasPRANEŠIMAS

2021 m. vykdomi individualūs mokymai jaunuoliams, rengiantiems socialinių mokslų krypties darbus, e. adresas

pasiteiravimui: angelatraining09@gmail.com
---------------------------------------------------------------------

 


PRENUMERUOKITE MŪSŲ LEIDINĮ:
e. adresas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.